як вирубати людини?

як вирубати людини?

Ѕажаючи захистити себе в раз≥ нападу, багато хто хоче знати, €к ударом вирубати людини. ќднак необх≥дно пам`€тати, що дл€ того, щоб "вирубати" противника, тобто, позбавити його св≥домост≥, необх≥дно знати, в €ке саме м≥сце на його т≥л≥ сл≥д бити.  р≥м того, потр≥бно мати сильний поставленим ударом ≥ бути готовим завдати травми противнику не т≥льки ф≥зично, а й психолог≥чно.

як вирубати людини з одного удару

” бойових мистецтвах визначен≥ зони на т≥л≥ людини, удар по €ких може миттЇво вивести супротивника з ладу:

  • пахова зона;
  • зон≥ печ≥нки (на живот≥ праворуч);
  • зона сон€чного сплетенн€;
  • область серц€;
  • скронева зона голови.

ѕриродно, в спорт≥ так≥ удари заборонен≥, тому використовувати њх можна виключно в стан≥ необх≥дноњ самооборони, ≥накше под≥бне "вирубанн€" може спричинити крим≥нальну в≥дпов≥дальн≥сть. ƒетальн≥ше в≥д тому, €к ≥ куди бити, щоб вирубати людини читайте в статт€х на нашому сайт≥ -  уди бити людину.

«вичайно знанн€ вразливих м≥сць не завжди допомагаЇ в б≥йц≥, так €к вирубати людини на час допоможе т≥льки правильний удар. “акий удар називають нокаутуючим, це найефективн≥ший зас≥б самооборони. ќволод≥вши њм, можна швидко зак≥нчити б≥йку. ѕриродно, кращий спос≥б навчитис€ нокаутуючий удар, ≥ тому €к вирубати людини з його допомогою - це п≥ти в секц≥ю боксу. ќднак при належн≥й старанност≥ ≥ регул€рних тренуванн€х можна навчитис€ йому ≥ вдома.

“ренуванн€ нанесенн€ нокаутуючого ударуўоб навчитис€ нокаутуючий удар, необх≥дно не т≥льки розвивати певн≥ групи м`€з≥в, але, перш за все, виробл€ти спритн≥сть, точн≥сть ≥ швидк≥сть реакц≥њ. “ренувати удар можна за допомогою п≥дв≥сноњ боксерськоњ груш≥, але не менш важливо в≥дпрацьовувати удари ≥ в спарингу. «вичайно, дл€ того, щоб вирубати людини з одного удару, потр≥бно впевнен≥сть в соб≥, вм≥нн€ швидко зосереджуватис€, д≥€ти осмислено, не втрачаючи енерг≥ю даремно. Ќокаутуючий удар повинен бути неспод≥ваним ≥ р≥зким, наносити його необх≥дно назустр≥ч, щоб було важко в≥д нього ухилитис€. ¬с≥ ц≥ навички при тренуванн€х треба довести до автоматизму, щоб не розгубитис€ п≥д час б≥йки.

ќтже, головними характеристиками нокаутуючого удару Ї:

  • сила;
  • швидк≥сть;
  • фактор неспод≥ванки;
  • зустр≥чний фактор.


“≥льки сукупн≥сть цих фактор≥в допоможе одним ударом вирубати людини.

„им вирубати людини

як п≥дручного зброњ дл€ самооборони можна використовувати майже будь-€кий з оточуючих нас предмет≥в. Ќаприклад, звичайною палицею (або предметом схожим на нењ) можна нанести нокаутуючий удар, «€к прикладом».

–≥зн≥ побутов≥ предмети можна використовувати €к дл€ нанесенн€ удар≥в, так ≥ дл€ того, щоб метнути њх у супротивника. “акими предметами можуть бути: моб≥льник, флакони з парфумами, зв`€зка ключ≥в, чашка, банка консерв≥в ≥ нав≥ть жменю др≥б`€зку. Ќав≥ть €кщо вирубати людини з њх допомогою не вдастьс€, може з`€витис€ шанс дезор≥Їнтувати противника ≥ виграти час.

¬елик≥ ≥ плоск≥ предмети, так≥, наприклад, €к сумка, книга, ст≥лець, краще використовувати в €кост≥ щита.  р≥м того, таким щитом можна ще й атакувати: штовхати площиною, бити краЇм ≥ кутом. якщо под≥бний «щит» Ї у вас в руках, то в поЇднанн≥ з ударом ногою в жив≥т, кол≥но або пах супротивника, можна продовжити атаку ударом краЇм «щита».

”дар по голов≥ важким предметом також може вирубати людини на час, однак тут Ї велика небезпека не розрахувати силу удару ≥ нанести суперников≥ смертельну травму, що, безумовно, не бажано. Ќе маючи певних навичок поводженн€ з холодною зброЇю, не варто також користуватис€ при самооборон≥ гострими предметами, типу спиць, викруток, ≥ т. ѕ. ќск≥льки при цьому виникаЇ небезпека завдати т€жке пораненн€ не т≥льки противнику, а й соб≥.

Ќавички самооборони допоможуть зберегти житт€ в раз≥ реальноњ небезпеки, однак при найменшому шанс≥ п≥ти в≥д б≥йки ≥ вир≥шити конфл≥кт мирно - њм треба скористатис€. якщо ж нападник вчин€Ї протиправн≥ д≥њ загрожують вашому житт≥, необх≥дно при перш≥й же можливост≥, що з`€вилас€ викликати на допомогу пол≥ц≥ю.”вага, т≥льки —№ќ√ќƒЌ≤!