» » » Як забити гол?

Як забити гол?

Як забити гол?

Важко описати, яке задоволення приносить добре забитий гол, особливо якщо удар був виконаний висококласним футболістом. Стадіон радіє, а команда-переможець святкує перемогу. Ця стаття розповість вам про те, як забити гол. Поговоримо про нелегкий мистецтві володіння м`ячем у футболі.

Як забити гол у футболі: основні способиМи поведемо нашу статтю в трьох напрямках. Для початку розглянемо основні правила, що дозволяють грати тими чи іншими частинами тіла і техніку володіння м`ячем в різних ситуаціях, а потім ознайомимося з найбільш виграшними для взяття воріт позиціями на полі, а також розглянемо тактичні складові гри.

  • Як забити красивий гол? Перший спосіб - це хороший удар атакуючої ногою. Техніка удару має визначальне значення. Хороший удар наносять внутрішньою частиною стопи по нижній частині м`яча, піднімаючи його таким чином в повітря. Крім того, потрібно невеликий розбіг, щоб удар вийшов сильним і м`яч швидше досяг воріт, минувши руки воротаря або блок захисту. Ще одна деталь: потрібно потрапити в м`яч по дотичній траєкторії, щоб надати йому обертання по горизонтальній осі. Так, м`яч полетить по дузі і стане більш важким випробуванням для воротаря. В якості тренування цієї техніки б`ють по воротах, намагаючись потрапити в певні зони, кожен раз або змінюючи зону, або, навпаки, залишаючи одну і ту ж для відпрацювання своєї точності.
  • Ще один необхідний кожному футболістові прийом - це удари головою. Часто через брак можливості зіграти ногою (м`яч знаходиться занадто високо над землею) футболіст застосовує удар головою. Найголовніше - це точне перенаправлення руху м`яча в ворота. При ударі головою слід використовувати вагу тіла, повністю вистрибуючи до летить м`ячу всім тілом. Також необхідно задіяти корпус тіла, щоб перенаправити м`яч в ворота, повертаючи вісь тулуба в сторону удару голови. Для тренування ударів головою існує хороша вправа: ваш партнер накидає м`яч на зручну для вас висоту, після чого ви намагаєтеся продемонструвати сильний і точний удар по воротах головою. Прагніть потрапити не посередині воріт, а в недоступні для воротаря зони, наприклад, в верхні або нижні кути.

позиції гравця

  • Почнемо, мабуть, з найбільш вигідної позиції, яка називається пенальті. За правилами, гравець команди, що отримала право на реалізацію пенальті, має можливість нанести удар по воротах з 11 метрів, причому захисники обороняющей команди не мають право заважати удару або перегороджувати шлях м`яча. Таким чином, між гравцем і сіткою воріт залишається тільки воротар, який може ловити цей м`яч. Пенальті слід бити ногою, грунтуючись на ту техніку, про який ми говорили вище. Головне - вибрати зону воріт, куди ви збираєтеся нанести удар. Найбільш виграшна позиція - це верхні або далекі кути.
  • М`яч знаходиться в карній зоні. З штрафної зони відкриваються хороші перспективи для атаки на ворота. Отримавши м`яч від партнера, необхідно спробувати швидко пробити по воротах, поки захисники »не накрили" удар. Техніка залишається тією ж. Іноді можна пробити головою з навісу (пас, що посилається на гравця через верх з інших зон футбольного поля).
  • Штрафний удар. Досить вигідна позиція для нанесення якісного удару по м`ячу. Штрафний призначають в тих випадках, коли гравець обороняється команди порушив правила поза штрафної зони воріт. Воротар має право виставити стінку (гравці стоять в один ряд, перекриваючи ворота своєї команди в поле ближче до місця штрафного). Знову ж таки, технічне виконання удару в вільну зону воріт часто призводить до найбільш красивим забитим голам у будь-яких чемпіонатах. Крім штрафного, присутні інші типові положення для реалізації свого шансу. Зокрема, кутовий удар дозволяє зробити навіс прямо до воріт противника, де будь-який гравець атакуючої команди може виконати ефектний удар головою по цілі.

тактика гриХороша атака, яка закінчується голом, починається глибоко з центру поля на своїй половині. Одним з ініціаторів атаки повинен бути гравець, добре бачить поле і розстановку суперників. Ця людина дає пас у вільну зону на чужій половині поля. Як правило, нападник, який отримав м`яч, не тримає його при собі довго і відразу ж пасує або на фланг, або на відкритого партнера в центрі поля. Таким чином, віддаючи точні передачі, атакуюча команда добирається до штрафної, звідки можна завдати точного удару по воротах і в кінцевому підсумку забити гол.

Також вельми популярна тактика гри через фланги. Атакуюча команда робить довгу передачу або навіс на фланг. Гравець на брівці бере розгін, долаючи таким чином захист ворожої команди, яка переважно накопичується в центрі поля. Після ривка вже ближче до краю футбольного поля нападник робить навіс або простріл у штрафну, звідки і наноситься завершальний удар.Увага, тільки СЬОГОДНІ!