» » » Як бити грушу?

Як бити грушу?

Як бити грушу?

Багато хлопці з дитинства мріють бути непереможними, володіти методиками і способами бою, які завжди забезпечують перемогу. Кожен хоче мати сильного удару і бути дуже швидким для того щоб уникнути удару супротивника, і миттєво нанести свій удар. У будь-якому бою перемогу можна отримати двома способами: перший - схопити противника і провести больовий, і другий - завдяки сильним ударам забезпечити втрату свідомості у супротивника.

Деякі види бойових мистецтв розвивають обидва підходи, але більшість з них акцентується на останньому варіанті. Для вироблення правильних і швидких ударів всіх бійців тренують на грушах. Вони вчаться, як бити грушу, і одночасно це переноситься на поняття як бити супротивника. Тренування на груші забезпечує вироблення сильного і швидкого удару, крім цього і витривалість самого бійця. Тобто, роль груші досить значима. Розглянемо, як правильно бити грушу.

Але, спочатку забіжимо вперед, а саме розповімо про саму груші. Це повинен бути снаряд вагою до 65-100 кілограмів і повинен мати достатню м`якість. Бійці повинні бити грушу в повну силу, не боячись отримати пошкодження від її жорсткості.Перед тренуванням на груші обов`язково потрібно розім`яти свої м`язи. Розминка і розтяжка м`язів знижує ризик травм. Тобто потрібно добре розім`яти кисті рук, самі руки, м`язи рук, більш того удар по груші - це не тільки удар кулаком по груші, а й робота всім тілом. Правильний удар йде спочатку від тіла. Тобто тіло робить рух і далі сила цього руху передається на руку і в кінці через кулак. Тому потрібно розім`яти всі частини тіла. Руки завжди повинні бути обмотаним в бинти, і потрібно одягати рукавички. При ударі, в першу чергу може травмуватися зап`ясті, тому варто обмотати його бинтами.

техніка удару

Далі приступаєте вже до самого тренування удару. Існують різні техніки нанесення удару. Вам потрібно відпрацьовувати удари по підходам. Один підхід повинен бути рівним від 30 секунд до хвилини. Можна більше. Але обов`язково потрібно робити перерви. Перерви також в разі вивчення неправильної техніки можуть дати зрозуміти помилку. В рамках одного підходу вибираєте один вид удару і повторюєте його максимальну кількість разів протягом підходу.Можна описати багато видів удару, але зупинимося на виробленні правого удару. Всі інші удари можна побачити в інтернеті, подивившись відео, як бити грушу. Там буде розповідь про постановку тіла і послідовності виконання удару.

Отже, удар правою рукою. При будь-якому ударі, пам`ятайте, що максимальний ефект удару кулаком досягається так:

  • Кулак повинен бути на одній прямій з рукою, причому удар повинен припадати на частину кулака, де знаходиться вказівний і середній пальці. Саме ця частина кулака повинна бути на тій же прямій, що і рука. Коли ви починаєте крутити кулаком в сторони в момент удару, ви можете травмуватися.
  • Отже, удар справа, за умови, що ви правша, починається з руху самого тіла. Ставши в свою бойову позицію, опора тіла переноситься на ліву ногу. І ви робите рух тіла разом з правою ногою. Відразу ж за цим рухом йде рух руки, яка несе в собі силу руху тіла. І наносите удар кулаком по груші в положенні кулака описаного вище.

При ударі лівою рукою положення кулака повинна бути таким же. Дуже важливим моментом є не перевантажити ваші м`язи, тому, коли вони втомлюються, ви б`єте з останніх сил і будь-яка техніка удару відкладається на другий план.

Ще один важливий момент при відпрацюванні техніки удару, точкою вашого удару повинна бути точка на груші, яка знаходитися на висоті вашого зростання. Для того, щоб не травмуватися не потрібно поспішати при нанесенні удару. Краще спочатку повільно наносити удари, виробивши правильну техніку, а потім вже нарощувати швидкості.

Вивчаючи правила як треба бити грушу, ще одним важливим моментом є присутність партнера, який вкаже на ваші помилки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!