» » » Як самому навчитися битися?

Як самому навчитися битися?

Як самому навчитися битися?

У житті можуть виникати ситуації, при яких рішення конфлікту дипломатичним шляхом не представляється можливим. Захистити кохану дівчину від нападок вуличних хуліганів або дати відсіч пристала на вулиці компанії повинен зуміти кожен чоловік, незалежно від віку і особистих переконань. При цьому ставати професійним борцем для цього зовсім не обов`язково - достатньо оволодіти парою універсальних прийомів і ознайомитися з базовими техніками боротьби. Далі в статті мова піде про те, як самому навчиться битися і що для цього необхідно знати.

Як навчитися не боятися бійки

Будь психічно здорова людина відчуває страх перед болем і, відповідно, перед бійкою. Проте, є такі люди, які, навпаки, тільки й шукають приводу, щоб вступити в перепалку і напасти на іншу людину з кулаками. З такими людьми, на жаль, практично неможливо домовитися на словах, тому слід бути готовим тримати удар.

Для того щоб відчувати себе впевнено навіть у такій ситуації, перш за все, слід бути фізично підготовленим. Заняття спортом, регулярне відвідування тренажерного залу або басейну допоможуть в підтримці хорошої фізичної форми. Сьогодні в інтернеті можна знайти масу відео уроків з навчання базовим ударам руками і ногами. Почерпнути корисну інформацію також можна ознайомитися у нашій статті Як правильно битися. Далі в цій статті ми розберемо кілька основних ударів, які допоможуть вам захистити себе.Навіть якщо ви відчуваєте непереборний страх, коли в темному провулку до вас пристає компанія хуліганів, постарайтеся прикинутися спокійним і впевненим у собі.

Як самому навчитися битися кулаками

Відповідно до закону Парето, удари руками під час поєдинку повинні складати 80%, а ногами - всього 20%. Щоб самому навчитися битися, слід вивчити основні удари руками. Нижче наведено кілька прийомів, які допоможуть захистити себе в екстреній ситуації.

  • Джеб - удар, що наноситься ближньої до супротивника рукою. Передню ногу слід трохи виставити вперед. Для збільшення сили удару вага тіла слід перенести на передню ногу. Під час нанесення удару рука не повинна повністю випростатися в лікті, так як це може бути чревате переломом.
  • Крос - удар наноситься провідною рукою (для правшів - правої). Для його здійснення слід зробити крок лівою ногою вперед, повернути носок всередину, корпус різко повернути вліво, після чого вага тіла перенести на передню ногу, а носок правої ноги трохи повернути всередину. В даному випадку сила удару повністю залежить від обертання корпусу. Рука повинна бути трохи зігнутою. Бити рекомендується від низу до верху. У боксі часто противника нокаутують саме за допомогою кросу.
  • Хук - удар, схожий по техніці з кросом. Основна відмінність хука від кросу полягає в тому, що хук б`ється не знизу вгору, а по прямій траєкторії. Ефективна комбінація - спочатку б`єте прямий джеб, після чого наносите бічній хук.

Як самому навчитися битися ногамиРозрізняють пробивають, що тиснуть, що штовхають, змітають, що пронизують і інші види ударів ногами. Крім того, виділяють удари ногами по голові, корпусу і ніг. Залежно від виду удару колінний суглоб може розгинатися повністю або наполовину.

Існує ряд особливостей ударів ногами:

  • Вага тіла завжди краще переміщати на передню ногу. При цьому не забувайте повертати ногу в початкове положення відразу після нанесення удару - це допоможе зберегти рівновагу.
  • Для підвищення стійкості виставлену вперед ногу необхідно трохи вивертати в зовнішню сторону.
  • Дуже важливо грамотно підбирати дистанцію для нанесення удару і підлаштовуватися під розташування противника.
  • Під час нанесення удару не можна рухати стопу, так як можна втратити рівновагу.
  • Для збільшення сили удару, а також з метою підвищення стійкості п`ята опорної ноги повинна залишатися на землі.

загальні поради

Найчастіше в непередбачених ситуаціях рятує щільна підошва на черевиках. З її допомогою зупинити нападника на час можна одним ударом ноги.

Якщо ви розумієте, що бійки не уникнути, краще зніміть годинник і викладіть з кишені телефон. Краватка також варто зняти, так як саме цей атрибут може стати зашморгом в руках противника.

Нападнику ні в якому разі не можна демонструвати свій страх і невпевненість. Якщо ви бачите, що суперник не має наміру вирішувати конфлікт мирним шляхом, залишайтеся стриманим і холоднокровним. Говоріть голосно і чітко, постарайтеся підлаштуватися під манеру мови пристали до вас хуліганів, спокійно дивіться противнику прямо в очі. Якщо нападник відчує, що ви готові битися до останнього, а його нападки вас анітрохи не бентежать, його впевненість обов`язково похитнеться.Увага, тільки СЬОГОДНІ!